Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
 

 
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
 
کاوه یغمایی و مصاحبه با پیله های شیشه ای مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بهزاد صادقی   
جمعه, 31 خرداد 1387 ساعت 20:55

کاوه یغمایی با نشریه اینترنتی پیله های شیشه ای مصاحبه ای دیگر انجام داده که می تونید از لینکهای زیر متن مصاحبه رو مشاهده کنید .

در قسمتی از مصاحبه ، خانم المیرا آقازاده (مصاحبه کننده) سوالی در مورد کوروش یغمایی مطرح میکنه که پاسخ کاوه رو اینجا کامل میذارم (پاسخی بسیار جالب توجه بخصوص برای وازرت محترم فرهنگ) :

پدرتان،کوروش یغمایی، در حال حاضر چه می کند؟ فعال هستند؟ دلیل مخالفت با کارکردن کوروش یغمایی چیست؟
کوروش بسیار فعال است، همیشه کار می کند، بی وقفه 4 ساعت می نشیند و گیتار می زند.اما موردی که هست این است که من از مسئولین ارشاد می خواهم که کمی در مورد این هنرمند دقیق تر تصمیم گیری کنند و روزی نرسد که بگویند اشتباه کردیم. چون واقعا هر لحظه می تواند کاری با ارزش ارائه کند. متاسفانه با مسائلی که هست پخش کار او دارد بسیار طولانی می شود. من خواهشم این است که این موارد دست و پاگیر در مورد او زودتر از بین برود و این هنرمند الآن هست و باید بشود از کارهایش لذت برد.
در حقیقت دلیل مشخصی برای مخالفت هیچوقت عنوان نشده است. کوروش گاهی کار کرده است، گاهی جلوی کارش گرفته شده است، دوباره کار کرده است، ما کار آخر او را دوسال و نیم پیش ضبط کرده ایم به نام ملک جمشید که کار بسیار خوبی ست. که من هنوز خبری از پخش آن نگرفته ام. امیدوارم زودتر پخش بشود. برای من بیش از همه چیز مهم است که کوروش با قدرت و بیشتر کار کند.

مشاهده متن کامل مصاحبه (۱)

مشاهده متن کامل مصاحبه (۲)

آخرین بروز رسانی در یکشنبه, 12 تیر 1390 ساعت 20:57
 
 
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS

آمار بازدید