Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
 

 
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS
 
توضیحاتی در خصوص سفر پائولین کازوبون به ایران مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بهزاد صادقی   
چهارشنبه, 19 شهریور 1393 ساعت 22:51

برخی از همراهان گرامی در خصوص خبر قبلی (سفر خانم کازوبون به ایران) پرسش هایی را مطرح کردند که لازم می دانم در این باره توضیحاتی ارائه دهم .
چند ماه پیش آقای ایوتن آلاپات پیشنهادی از سوی خانم پائولین کازوبون با موضوع تهیه مستندی از زندگی و آثار هنری استاد کوروش یغمایی برای ایشان ارسال نمودند که خبر مربوطه در سایت و پیج قرار داده شد و متن کامل آن بشرح زیر است :



آقای ایوتن آلاپات مدیر و مالک کمپانی موزیک Now Again Records ، مشاور و پژوهشگر برجسته کمپانی موزیک Stones Throw درباره چگونگی این گزینش می گوید : این اتفاق بسیار حیرت آوری است که کارگردانی بنام در جهان هنر از کشور فرانسه که با بزرگترین آرتیست های جهان در ارتباط است چنین بهت زده و عاشقانه از موزیک کوروش یغمایی ستایش می کند و می خواهد هر چه زودتر او را ببیند و درباره ی این هنرمند ایرانی فیلم بسازد .
بانو پائولین کازوبون (Pauline Cazaubon) کارگردان و مستند ساز برجسته جهانی شبکه تلویزیونی +Canal فرانسه (Channel Plus) است که با دیگر کانالهای مهم جهانی نیز سالهاست همکاری دارد . بویژه روزنامه نگاری هنری است که در زمینه تاریخچه موزیک و همچنین بررسی و تحقیق در موزیک کشورهای گوناگون در جهان مستند های درخشانی را در شبکه های جهانی به نمایش گزارده است.
ایشان با داشتن چنین شناسنامه درخشان هنری در جهان از چند سال پیش با شنیدن موزیک کوروش شیفته و دلباخته کارهای او شد و پس از جستجوی فراوان و پشت سر نهادن میانجی های بسیار بالاخره از سوی ایوتن آلاپات توانست ردپایی از کوروش بیابد.
پائولین در مورد موزیک کوروش یغمایی می گوید: (من با موزیک کوروش سفر کردم ، به پرواز درآمدم و باید بگویم که به طور عمیقی مرا تکان داد.)
بر همین پایه پیشنهاد داده است که یک مستند 52 دقیقه ای درباره زندگی و آثار هنری کوروش تهیه کند . در این رابطه با یکی از تهیه کنندگان بنام و برجسته Canal+ که خود یکی ازطرفداران موزیک کوروش می باشد مذاکره کرده و به توافق رسیده است. پائولین در آغاز برای گفتگو با کوروش سفری به ایران خواهد داشت و مقدمات تهیه فیلم و چگونگی گزینش لوکیشن ها را مطرح خواهد کرد. سپس در سفری دیگر که به ایران می آید تهیه فیلم و همراهی با کوروش در مسیر زندگی روزمره وی در برنامه ی کاری اوست

 
 
Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS

آمار بازدید