Mitra Global CMS Mitra Global CMS Mitra Global CMS

من امیدوارم نشان و سفیر موزیک راستینی از سرزمینم در جهان باشم مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل
نوشته شده توسط بهزاد صادقی   
چهارشنبه, 24 اردیبهشت 1393 ساعت 22:23

آشنایی آقای ایوتن با کوروش از تهیه آلبوم FORGE YOUR OWN CHAINS در سال 2009 آغاز میشود. در این آلبوم که در جهان منتشرشد کوروش در میان 15 موسیقی دان برتر راک از کشورهای گوناگون قرار می گیرد و درجایگاه نابغه موزیک شرق معرفی می شود. سپس برپایه شناخت موزیک کوروش آلبوم Back From the Brink  با مدیریت آقای ایوتن آلاپات در جهان منتشر می شود که تهیه آن 2 سال به طول می انجامد. این آلبوم انگیزه شناخت بسیار گسترده تری ازموزیک  کوروش در جهان شد. از جمله انتشار مقاله ، خبر ومصاحبه در نشریات معتبرجهانی و تخصصی موزیک مانند  بیلبورد ، رولینگ استون ، لوس آنجلس تایمز ، ساندی تایمز ، ایندیپندنت و ... همچنین دعوت در جشنواره های معتبر جهانی مانند ترانس موزیکال و ردبوول و نیزآشنایی تهیه کنندگان و کارگردانان حرفه ای جهان مانند پائولین کازوبون  .
با اینکه از آشنایی ایوتن با کوروش نزدیک به شش سال می گذرد اما تا کنون پیوند مستقیم و یا رو در رو نداشته اند و همواره ایمیل های آنها با واسطه انجام  می گرفته و این اولین باری است که ایوتن و کوروش مستقیما با یکدیگر با ایمیل گفتگو کرده اند . اکنون بخشی ازاین گفتگو و همچنین اولین گفتگوی کوروش و پائولین را برایتان به نمایش می گذاریم.

بخشی از ایمیل پائولین

کوروش عزیز ، از پاسخ تو بسیار سپاسگزارم . من براستی خوشحالم و افتخار دارم که تو این پروژه مستند را پذیرفتی ، همانطور که این مستند برای من معنی بسیار خاصی دارد .
زمانی که گلچین موزیک تو (Back From the Brink) اینجا منتشر شد من با کشف آن عاشق موزیک تو شدم
عمیقاً مرا تکان داد ، ترانه های یک آفریننده افسانه ای مرا به پرواز درآورد ، گریستم و به رویا رفتم

بخشی از پاسخ کوروش به پائولین

من امیدوارم  نشان و سفیر موزیک راستینی از سرزمینم در جهان باشم ...

بخشی ایمیل ایوتن به کوروش

شگفتا ، یک ایمیل از کوروش ! من براستی اقرار می کنم هرگز فکر نمی کردم چنین روزی برسد ، براستی این یک امتیاز ویژه است .
دیروز بعد از ظهر من در یک مزرعه با تهیه کننده موزیک آقای Emile Haynie بودم ، جایی که آخرین کار جدیدش در لوس آنجلس را رکورد می کند . امیل موزیک های ویژه ای را تهیه کرده است ، یکی از آنها از خانم Lana Del Rey که موزیک بسیار جالب و سودازده ای دارد و یکی دیگر Kanye West  رپر معروف است . به هر حال من آلبوم Back From the Brink  را به اونشان دادم ، وقتی که امیل آن را دید گفت : اوه ، من این آلبوم را دارم و LP آن را خریده ام . من عاشق این مرد هستم .  او بعضی از زیباترین آهنگ هایی را که من تا کنون شنیده ام ساخته است ...

آمار بازدید